ART / Sculptures and works of art / Sculptures 9421872
nr 942 1872
Lasse Stevenfeldt
(1930-2014), Sverige
2 st, Lasse Stevenfeldt (1930-2014), bemålad gips, ej signerade, trianglar, längd: 18 cm ca, slitage, skador.
SCULPTURES, 2 st, Lasse Stevenfeldt (1930-2014), bemålad gips, ej signerade, trianglar, längd: 18 cm ca
Condition: slitage, skador
Lasse Stevenfeldt, Swedish painter, born 1930, dead 2014.
800
SEK 300
Monday April 27 2015
at 20:46:04
20/4 20:05:31
27/4 19:37:40
- Thema-auction
Apr 27
Lasse Stevenfeldt
Read more about Lasse Stevenfeldt
Lasse Stevenfeldt